گروه سابق یاندکس خودران دوباره به عنوان Avride ظاهر شد

페이지 정보

profile_image
작성자 Louise
댓글 0건 조회 13회 작성일 24-09-27 05:21

본문

Avride نام جدید گروه خودروهای خودران سابق یاندکس است. اکنون دفتر مرکزی آن در ... [+] Austin، TX و آزمایش ربات‌های تحویل ربات‌اکسی و پیاده‌رو
Avride پنج سال پیش، تعداد بسیار کمی از شرکت‌ها در فضای رانندگی خودکار بیشتر از امروز بودند. بسیاری از آنها مانند هوش مصنوعی Argo اکنون از بین رفته اند و قبل از حل چالش های فنی و تجاری، پول نقد تمام شده اند. یکی از این شرکت‌ها به نظر می‌رسید که ممکن است پس از تهاجم روسیه به اوکراین در سال 2022، یعنی گروه خودران یاندکس، یک نیروی مصرف‌شده باشد. در حالی که این شرکت که در ابتدا مستقر در روسیه بود، تلاش های خود را برای مدتی متوقف کرد، کل شرکت تحت یک بازسازی قرار گرفت و گروه رانندگی خودکار به Avride تغییر نام داد.
هر زمان که یک شرکت جایگاه موفق و سودآوری در تجارت پیدا کند، تقریباً اجتناب ناپذیر است که سایر شرکت ها برای رقابت ظاهر شوند. یکی از نمونه های بارز گوگل است. این شرکت پس از توسعه آنچه در اواخر دهه 1990 بود، به یک نیروگاه فناوری جهانی تبدیل شد، مسلماً اولین موتور جستجوی وب واقعا خوب. پس از ایجاد یک کسب و کار تبلیغاتی در اطراف آن موتور جستجو، تجارت مربوطه در سایر نقاط جهان که گوگل کمتر مورد استقبال قرار گرفت، به ویژه در چین و روسیه، ظهور کرد. در آنجا بایدو و یاندکس به عنوان معادل های محلی گوگل شناخته شدند. همانطور که گوگل تلاش کرد تا در حوزه های تجاری دیگر مانند رانندگی خودکار گسترش یابد، بایدو و یاندکس نیز از این روند پیروی کردند.
Avride نام جدید گروه خودروهای خودران سابق یاندکس است. اکنون دفتر مرکزی آن در ... [+] Austin، TX و آزمایش ربات‌های تحویل ربات‌اکسی و پیاده‌رو
Avride تا سال 2022، گروه خودران یاندکس عملیات آزمایشی را با خودروها و ربات‌های تحویل در روسیه، اسرائیل و ایالات متحده انجام داد، در واقع، در حالی که من از سال 2008 در وسایل نقلیه خودکار سوار شده بودم، تمام سواری‌های کاملاً بدون راننده که تا آن زمان داشتم، بودند. در دوره های بسته در CES 2020، Yandex اولین سواری بدون اپراتور ایمنی را در لاس وگاس به من داد. بعداً در همان سال، من یک سواری دیگر در آن آربور، میش گرفتم. سواری دوم اشکالات نگران‌کننده‌ای داشت، اما کار تا فوریه 2022 ادامه داشت. در آن مرحله آزمایش‌ها متوقف شد و بسیاری از کارکنان اخراج شدند.
آزمایش خودروی خودران یاندکس سابق در Ann Arbor، Mich. در سال 2021
Surface-to-air missile AbuelsamidMore fromFROMFORBES ADVISORبهترین حساب های پس انداز پربازده در سال 2024 توسط کوین پین مشارکت کننده بهترین حساب های پس انداز با بهره 5% در سال 2024 توسط ByCassidy HortonContributor در حالی که Yandex متولد شد و بیشتر فعالیت های خود را در روسیه دنبال کرد زمین ها پس از آغاز جنگ اوکراین، Yandex N.V روند بازسازی را آغاز کرد. در فوریه 2024، به توافقی برای فروش 5.4 میلیارد دلاری تمام مشاغل خود در روسیه و انتخاب بازارهای دیگر دست یافت و آن را از ارتباط با کشور اصلی خود رها کرد. این تراکنش اکنون بسته شده است و گروه خودران به طور رسمی به عنوان Avride راه اندازی شده است.
Avride در حالی که شرکت مادر که اکنون به عنوان Nebius Group شناخته می شود هنوز در آمستردام مستقر است، دفتر مرکزی Avride در آستین، تگزاس، جایی که کار توسعه در سال گذشته از سر گرفته شد، قرار دارد. Avride همچنین دفاتری در تل آویو، بلگراد، صربستان و سئول، کره جنوبی دارد. Avride 270 کارمند از جمله 200 مهندس دارد.
هنگامی که این برنامه در سال 2017 شروع شد، مانند بسیاری دیگر در فضا، یاندکس از تویوتا پریوس به عنوان پلت فرم خود استفاده کرد، به ویژه پریوس V بزرگتر. زمانی که این شرکت آزمایش میشیگان را در سال 2020 آغاز کرد، در حال انتقال به هیوندای سوناتا بود و با آن شریک شد. هیوندای موبیس در مورد ادغام سخت افزار و سنسور. ناوگان آزمایشی فعلی اکنون شامل هیوندای Ioniq 5 است که در آستین، تگزاس و سئول در حال آزمایش هستند.
Avride به دنبال کردن همان مشاغل قبلی از جمله حمل و نقل، تدارکات و تحویل غذا/مواد غذایی با ربات های پیاده رو خود ادامه می دهد. قبل از جنگ، آزمایش ربات های Rover را در محوطه دانشگاه میشیگان در Ann Pergola و همچنین چندین دانشگاه دیگر در سراسر ایالات متحده آغاز کرده بود. Avride اکنون به دنبال شرکای جدید است.
به روز رسانی: نام جدید شرکت مادر Avride از YNV به Nebius Aggroup به روز شده است.
من را در لینکدین دنبال کنید. وب سایت من را بررسی کنید. سام ابولسامید دنبال کردن من زندگی بزرگسالی خود را صرف کار در صنعت خودروسازی و اطراف آن کرده‌ام. پس از اخذ مدرک مهندسی مکانیک از GMI، 17 سال آینده را روی سیستم‌های کنترل الکترونیکی کار کردم که به ماشین‌ها کمک می‌کند قبل از اینکه از آنجا دور شوم و در مورد آنچه مهندسان دیگر خلق می‌کنند بنویسم، توقف کنند، بروند و مسیر را تغییر دهند. از آن زمان من سعی کرده ام به خوانندگان، بینندگان و شنوندگان خود درباره نحوه عملکرد جدیدترین فناوری خودرو، کارهایی که می تواند انجام دهد و شاید مهمتر از آن، آنچه که نمی تواند انجام دهد، آموزش دهم. از سال 2014، من دانش مهندسی و ارتباطات خود را به عنوان یک تحلیلگر اصلی با Navigant Explore که سوخت های جایگزین، فناوری های رانندگی پیشرفته و وسایل نقلیه متصل را پوشش می دهد، ترکیب کرده ام. من همچنین میزبان پادکست Bicycle Bearings هستم و یکی از اعضای هیئت داوران خودرو، کامیون و ابزار سال آمریکای شمالی هستم. ">

* استانداردهای تحریریه چاپ
* چاپ مجدد و مجوزها

To check out more info about اخبار خودرو وارداتی امروز stop by our own internet site.

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.